Kontaktné údaje

Pro mente sana s.r.o.
Vydavateľstvo F
Heydukova 27,
81108 Bratislava
Slovak Republic
Zuzana Okáľová
+421 948 094 674
vydavatelstvo-f@vydavatelstvo-f.sk
Dlhodobý výcvik v transakčnej analýze
f-blog
Napísal Oliver Jurčák   
Piatok, 16 December 2016 08:43

ATASK - Asociácia transakčnej analýzy Slovenska

oznamuje, že otvára dlhodobý výcvik v transakčnej analýze TA3R 2017-19

Transakčná analýza je teória o ľudskej osobnosti a ľudskom správaní. Je to ucelený systém psychoterapie vytvorený Ericom Berne (1910-1970) v 50tych rokoch minulého storočia. Medzi atraktívne črty TA patrí jej aplikovateľnosť v rôznych situáciách ako je psychoterapia, poradenstvo, vzdelávanie, koučing, supervízia, organizačný rozvoj, konzultácie a tréning manažmentu (podľa EATA – Európska asociácia transakčnej analýzy, viac na www.eatanews.org).

 

Komu je výcvikový program určený Koučom, psychológom, psychoterapeutom, pedagógom na základných, stredných, vysokých aj v materských školách, zdravotníckym a sociálnym pracovníkom, manažérom, právnikom a podobne. Maximálny počet uchádzačov je 18.

Organizácia výcviku

Celkovo 300 výcvikových hodín rozložených do 3-och rokov vo forme dvojdňových a trojdňových stretnutí.

Dvojdňové víkendové semináre sú naplánované na piatok-sobotu v rozsahu 15 hodín (7,5+7,5 hod).

Trojdňové víkendové semináre sú naplánované na piatok-nedeľu v rozsahu 20 hodín (7+7+6 hod).

Prvé stretnutie – 17.-19. marec 2017. Miesto stretnutí – Piešťany, priestory ATA Slovakia.

Po absolvovaní tohto systému vzdelávania obdrží každý účastník potvrdenie o absolvovaní počtu hodín teórie, zážitku na sebe a supervízie, ktoré počas výcvikového programu získal. Celý program je koncipovaný tak, že postupne účastník získa Certifikát po prvom roku výcviku a Diplom po druhom roku výcviku. Čo znamená, že splní už v tomto bode približne 50% požiadaviek potrebných na získanie certifikátu CTA/MSc.

Počas výcviku bude možné dohodnúť sa na pokročilom tréningu s lektorom (s kvalifikáciou PTSTA alebo TSTA), ktorého si vyberie, a ktorý ho bude sprevádzať v nasledujúcom období až po záverečnú skúšku. Po úspešnom absolvovaní záverečnej skúšky (organizuje EATA) získa certifikát CTA (Certified transactional analytik) a stáva sa transakčným analytikom.

Lektorky

Julie Hay, TSTA-O,P,E (GB) /angličtina

Sandra Wilson TSTA – O /angličtina

Blanka Čepická, PTSTA-P (ČR) /čeština

Eva Acs, PTSTA-C (Hungary) /čeština

Sylvia Schachner, PTSTA-E (Austria) /angličtina, nemčina, francúžština

V prípade výkladu v cudzom jazyku je preklad zabezpečený.

Náklady

Cena jedného 3dňového stretnutia je 180 EUR, dvojdňového 145 EUR. Náklady na stravu, cestu a ubytovanie si každý účastník hradí samostatne.

Akreditácia Vzdelávanie spĺňa štandardy Európskej asociácie transakčnej analýzy. Ďalšie informácie Bližšie informácie a prihlášky na emailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo telefonicky 0949 668 428 u Silvie Šušorovej.

Dlhodobý výcvik v transakčnej analýze

 

 

Posledné články od tohto autora