Bl__zniv___l__sk_4d42a1a6c0219

Bláznivá láska

Naša cena: 12€
Po prihláseni alebo registrácii ušetríte 25% (-4€)
Bežná cena: 16,00 €
Počet strán
242
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský jazyk
Poštovné od 2.99€ a zdarma pri objednávke nad 49€
Vyznajte sa v problémovej osobnosti Vášho partnera.
Popis

Ten príbeh poznáte: Spoznáte sa s niekým novým. Jemný, šarmantný, príjemný - zaľúbite sa. Potom začínate pozorovať u neho neobvyklé návyky a správanie. Po určitom čase začnú vystupovať na povrch vážne osobnostné problémy.

Kniha Bláznivá láska Vám pomôže vyhnúť sa potenciálnej katastrofe - alebo ju zvládať, ak ste sa v nej už ocitli.
Objavíte v nej stratégie na spoznanie a vyhnutie sa problémovým osobnostiam, na uskutočnenie dobrého výberu pri voľbe partnera a nájdenie zdravého partnera.
Hľadajte lásku na všetkých správnych miestach. Začnite tu.

""Konečne je tu kniha, ktorú odporúčam všetkým, čo majú partnerov s narušenou osobnosťou. Nepostrádateľný, pre čitateľov priateľský zdroj informácií.""
Len Sperry, M.D.,Ph.D. Autor publikácie Handbook of Diagnosis and Treatment of DSM ? IV ? TR Personality Disorders, druhé vydanie. Spoluautor knihy, The Disordered Couple

""Túto knihu si musí prečítať každý, kto chce mať zdravé vzťahy, a každý terapeut ju musí mať vo svojej knižnici.... Detailná, sofistikovaná, dôkladná...a predsa...tak dobre čitateľná a pri zemi...""
Mary Guindon, Ph.D., Chair of the Department of Counseling and Human Services, Johns Hopkins University

""Mimoriadne hodnotný zdroj informácií pre tých, čo sú vo vzťahu s jedincom s poruchou osobnosti! Vynikajúci nástroj pre terapeuta, člena rodiny, manželského partnera alebo partnera niekoho, kto trpí poruchou osobnosti.""
Patricia Watson, Ph.D., Senior Educational Specialist, National Center for PTSD (Národné centrum pre posttraumatické stresové poruchy).

Šírka: 330.0000 mm
Výška: 210.0000 mm
Váha: 150.0000 g
ISBN
978-80-88952-55-8
EAN
9788088952558