Psychoterapeutic_4d49669b5a46f
E-kniha

Psychoterapeutický rozhovor

Naša cena: 7.98€
Po prihláseni alebo registrácii ušetríte 10% (-0.89€)
Bežná cena: 8,87 €
Počet strán
223
Väzba
e-kniha
Jazyk
slovenský jazyk
NA STIAHNUTIE: Táto kniha je praktickou príručkou verbálnej intervencie pri psychogénnych a psychosomatických ochoreniach. Postup lekára, psychoterapeuta názorne ilustrujú kazuistiky a sekvencie rozhovorov.
Popis

Kniha sa predáva len ako E-KNIHA na stiahnutie

Terapeuticky účinné dialógy v lekárskej praxi. Psychogénne alebo psychosomaticky chorí pacienti tvoria veľkú časť pacientov v každej praxi všeobecného lekára. Ako zaobchádzať s týmito pacientami? Ako s nimi hovoriť? Ako budovať dôveryplný vzťah? 

Táto kniha je praktickou príručkou verbálnej intervencie pri psychogénnych a psychosomatických ochoreniach. Pre rôzne skupiny pacientov a syndrómy je na príkladoch ukázané vedenie rozhovoru, napr. pri psychosomatických poruchách, suicidalite, borderline poruche osobnosti. 

Psychoterapeutický rozhovor je nielen dôležitou súčasťou základného psychosomatického ošetrovania lekármi - špecialistami v rôznych odboroch, je predovšetkým základom hlbinných/psychodynamických psychoterapií. Kazuistiky a sekvencie rozhovorov názorne ilustrujú postup lekára, psychoterapeuta, ťažisko je v praxi, teoretické pozadie je vedome opisované stručne.

 

Váha: 0.0000 g
ISBN
80-88952-11-5
EAN
9788088952114