Psychodynamick___4ce29ead13e68

Psychodynamická psychoterapia - vysvetlená

Naša cena: 7.9€
Po prihláseni alebo registrácii ušetríte 25% (-2.63€)
Bežná cena: 10,53 €
Počet strán
173
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský jazyk
Poštovné od 2.99€, zdarma nad 49€
Stručný a informatívny sprievodca pre každého, kto pracuje v oblasti duševného zdravia.
Popis
Stručný a informatívny sprievodca pre každého, kto pracuje v oblasti duševného zdravia.

Napriek tomu, že farmakoterapia pomohla pomerne veľkej skupine pacientov, nepreukázala schopnosť pomôcť všetkým ľuďom s psychickou poruchou. Dôležité miesto tu majú psychoterapeutické liečby, či už ako alternatíva alebo v kombinácii s farmakoterapiou.

„Psychodynamická psychoterapia – vysvetlená“ mala vo Veľkej Británii a USA veľký úspech. Ide o stručný, ale komplexný prehľad tejto dôležitej liečby.

Kniha stavia na súčasných vedomostiach, svojím obsahom je jasná a zrozumiteľná, vysvetľuje spojenie medzi psychoterapiou a ostatnými psychiatrickými liečbami, a medzi neurobiológiou a psychológiou. Vysvetľuje vzťah medzi biologickým a psychologickým prístupom k psychickému fungovaniu.

Táto kniha umiestňuje psychoterapiu do kontextu psychiatrie. Načrtáva dôležité teórie dynamickej / psychodynamickej psychoterapie a obsahuje klinické prípady na ilustrovanie teórie a praxe. Vysvetľuje dynamiku bežných psychiatrických stavov a ukazuje ako písať dynamickú konceptualizáciu.

„Psychodynamická psychoterapia – vysvetlená“ je dôležitou literatúrou pre psychiatrov v postgraduálnom vzdelávaní, pracovníkov v psychiatrickom ošetrovateľstve, pre všeobecných lekárov, psychiatrov, psychológov, poradcov, študentov medicíny a ošetrovateľstva a mladých lekárov. Aj pacienti môžu mať úžitok z jednoduchého vysvetlenia ako psychodynamická terapia súvisí s inými terapiami a ako pracuje. Kniha poskytuje veľa informácií potrebných pre atestačnú skúšku v Británii. Je tiež skvelou pomôckou na zopakovanie.
Šírka: 260.0000 mm
Výška: 210.0000 mm
Váha: 150.0000 g
ISBN
978-80-88952-62-6
EAN
9788088952626