Somatiza__n___po_4d49700c15f41
E-kniha

Somatizačná porucha a hypochondria

Naša cena: 3.61€
Po prihláseni alebo registrácii ušetríte 10% (-0.4€)
Bežná cena: 4,01 €
Počet strán
127
Väzba
e-kniha
Jazyk
slovenský jazyk
NA STIAHNUTIE:
Kniha poskytuje aktuálny prehľad o vývoji psychoterapie v oblasti somatizačnej poruchy a hypochondrie. Je orientovaná na prax: pre všetkých lekárov, psychiatrov, psychológov, psychoterapeutov, ktorí liečia pacientov s funkčnými telesnými ťažkosťami.
Popis

Kniha sa predáva ako E-KNIHA na stiahnutie

W. Rief, W. Hiller Somatizačná porucha a hypochondria 

V lekárskej a psychoterapeutickej praxi je mnoho pacientov s telesnými ťažkosťami, ktorých pôvod je prevažne ""psychogénny"", zážitkovo podmienený, hovoríme tiež o ""funkčných poruchách"", ""psychosomatických syndrómoch"" bez organického poškodenia.

Pred niekoľkými rokmi boli pacienti so somatoformnými poruchami považovaní za neliečiteľných ""ničiteľov terapeuta"". Dnes je už pre túto skupinu pacientov k dispozícii toľko možností terapeutických intervencií, že sa fáza terapeutovej bezmocnosti dá ľahko prekonať.

Kniha poskytuje aktuálny prehľad o vývoji psychoterapie v oblasti somatizačnej poruchy a hypochondrie. Informuje o diagnostickej klasifikácii a podmienkach vzniku sa poskytuje mnoho odporúčaní a podnetov pre konkrétny terapeutický postup. Je orientovaná na prax: pre všetkých lekárov, psychiatrov, psychológov, psychoterapeutov, ktorí liečia pacientov s funkčnými telesnými ťažkosťami.

 

Váha: 0.0000 g
ISBN
80-88952-07-7
EAN