Vydavateľstvo-F - International Psychodrama Course
Tlačiť
F-Klub Novinky
Novinky zo sveta psychiatrie a neurovied - 34/2018
Vydavateľstvo-F
Vítame Vás v tomto čísle nielen knižných noviniek pre členov F-Klubu.

International Psychodrama Course

The deadline for applications is March 31st, 2018!

Sigmund Freud University welcomes you to the International Psychodrama Course conducted by leading international psychodrama trainers! The course takes place in psychodrama’s birth town of Vienna almost exactly 100 years after it was developed as the first group and action method of psychotherapy by Viennese psychiatrist Dr. Jacob Levy Moreno.

 

Pre nákup za zľavnené, klubové ceny sa prosím prihláste alebo zaregistrujte do F-Klubu na www.vydavatelstvo-f.sk

Výber z titulov

Autogénny tréning - Nácvik koncentratívneho sebauvoľnenia

Jozef Hašto

NARCIZMUS A POLITIKA Sny o sláve

Jerrold M. Post

4. doplnené vydanie
Autogénny tréning v preklade znamená "sebautvárajúce systematické cvičenie". Vyvinul ho neuro-psychiater a psychoterapeut J. H. Schultz. Ide o prepracovaný systém vnútornej práce s predstavami, pomocou ktorej sa dostávame do stavu prehĺbeného pokoja, uvoľnenia a hypnoidne zmeneného vedomia. Základný stupeň autogénneho tréningu je východiskom pre meditačné cvičenia (vyšší stupeň autogénneho tréningu).

Nie je veľa vedcov, ktorí dokážu spojiť skúsenosti z klinickej praxe, hĺbku teoretických vedomostí a politických skúseností, aby dokázali analyzovať prenikavý vplyv narcizmu v živote politikov. Jerrold Post to dokáže.

2,17 € cena pre členov F-Klubu
26,92 € cena pre členov F-Klubu
viac o knihe viac o knihe

Psychoterapia

Schlegel Leonhard

Prehľad historicky a aktuálne významných psychoterapeutických smerov a metód. Jedna z uznávaných komplexných definícií pochádza od Hansa Strotzku a hovorí, že je to vedomý a plánovaný interakčný proces za účelom ovplyvnenia porúch správania a stavov utrpenia, o ktorých je konsenzus (napr. medzi lekárom/psychoterapeutom a pacientom), že si vyžadujú liečbu pomocou psychologických prostriedkov (komunikáciou) so zameraním na určitý definovaný cieľ (napr. minimalizovanie symptómu) prostredníctvom naučiteľných techník, na báze určitej teórie normálneho a patologického správania.

15,00 € cena pre členov F-Klubu
viac o knihe

Publikácie a články

Na stránke vydavateľstva-f v sekcii F archív nájdete zaujímavé články týkajúce sa evolúcie, etológie, neurobiológie, vzťahovej väzby, traumy, psychoterapie, psychopatológie a i.

Prístup ku kompletnej knižnici článkov a celých publikácií na stiahnutie získate po prihlásení alebo registrácií do F klubu.

Nezobrazujú sa Vám novinky správne? Navštívte ich na webe {/readonline}
Stante sa fanúšikom Vvdavateľstva-F na facebooku
Kontakty
Zuzana Okálová
+421 948 094 674
vydavatelstvo-f@vydavatelstvo-f.sk
Vydavateľstvo-F
Pro mente sana s.r.o.
Heydukova 27
81108 Bratislava 1
Kliknite sem ak si želáte F-Klub noviniek

Nemáte oprávnenia pridávať komentáre ku knihám. Musíte sa najskôr prihlásiť alebo zaregistrovať.