Ako zlepšiť duševné zdravie

Štyri tajomstvá priamo pred očami.

Skladom: 
Skladom
Kategória: 
Knihy
Zameranie: 
psychiatria
Väzba: 
brožovaná väzba
Jazyk: 
Slovenský jazyk
Počet strán: 
133
ISBN: 
978-80-99982-01-8
Šírka: 
131
Výška: 
183
11.90€

V tejto knihe skúma psychiater L. I. SEDERER štyri základné pravdy, ktoré identifikoval počas svojej rozsiahlej kariéry. Tieto „tajomstvá“, ako ich nazval,sú pri bežnom pohľade skryté. Sú to zjavenia, ktoré umožňujú lekárom, pacientom a rodinám lepšie porozumieť duševným poruchám a zlepšiť svoje životy.

„Sedererova múdra a provokatívna kniha…Prečítal som túto knihu na jeden dúšok a na konci som sa cítil oveľa múdrejší.“
— Siddharta Mukherjee, nositeľ Pulitzerovej ceny, autor knihy The emperor of All Maladies a The Gene

Toto je inteligentná, vyrovnaná a veľmi užitočná príručka, aby ste sa stali erudovaným a spoľahlivým činiteľom v nájdení svojho duševného zdravia. Tiež vám pomôže priblížiť sa k profesionálom v oblasti duševného zdravia a byť rovnocenným partnerom.
— Andrew Solomon, Profesor klinickej psychológie, Columbia university a autor Far from the tree a The Noonday Demon, víťaz Národnej knižnej ceny.

Lloyd I. Sederer, M.D., je psychiater, Medicínsky riaditeľ New York State Office of Mental Health, New York, New York, najväčšieho štátneho systému duševného zdravia, profesor epidemiológie na Mailman School of Public Health, Columbia University. A má ďalšie významné funkcie a aktivity. Jeho webová stránka www.askdrlloyd.com je považovaná za zdroj pre jedincov a rodiny, ktoré chcú porozumieť duševným chorobám, a tiež ako zdroj na podporu prevencie a liečby.

Vypredané: 
435