Asertivita a rovnosť vo vašom živote a vzťahoch Vaše plné právo

Slovenské vydanie deviateho plne aktualizovaného amerického vydania. Kniha je najuznávanejším manuálom asertivity.

Kategória: 
Knihy
Zameranie: 
psychológia
Väzba: 
brožovaná väzba
Počet strán: 
245
ISBN: 
978-80-88952-66-4
Šírka: 
330
Výška: 
21
13.90€

“...vytyčuje štandard pre svojpomocné knihy...”

Slovenské vydanie deviateho plne aktualizovaného amerického vydania. Kniha je najuznávanejším manuálom asertivity. Doplnená o poznatky týkajúce sa sociálnej inteligencie, osobných väzieb, výskumu mozgu, narábania s kritikou, asertivity v e-mailoch a sociálnych sieťach, prejavovania hnevu, nadmernej sociálnej úzkosti, vytrvalosti. A čo robiť keď asertivita nefunguje? V USA je to psychoterapeutami najčastejšie odporúčaný sprievodca.

“Mimoriadna kniha o asertivite. Pomáha neasertívnym zvýšiť a agresívnym znížiť hlas.” – USA TODAY “

...s množstvom príkladov ako zvládať každodenné situácie ...proti pocitom márnosti.” – The Los Angeles Times

“...v tejto oblasti nemá páru...skutočná klasika.” – Aaron Beck, M.D. psychiater, zakladateľ kognitívnej psychoterapie

“Je to nielen najlepšia kniha o asertivite, ale vytyčuje aj štandard pre svojpomocné knihy vo všeobecnosti.” – Gary Emery, Ph.D., psychológ, autor knihy Overcoming Depression

“Vaše plné právo je zlatým štandardom...pre svojpomoc...” – Allen Fay, M.D., psychiater, autor I Can If I Want To

“Jestvuje mnoho praktických sprievodcov asertivity, tento je ale nepochybne najlepší.” – Cyril Franks, Ph.D., psychológ, editor Child and Family Behavior Therapy

“5-hviezdičiek, v národných prehľadoch najviac odporúčaná kniha...niektorí profesionáli v oblasti duševného zdravia ju považujú za ´bibliu asertivity´ , tak vysoko si ju cenia...je to vynikajúca svojpomocná kniha.” – Sprievodca svojpomocnými knihami (v USA)

Robert E. Alberti, Ph.D., je psychológ, šéfredaktor, konzultant, člen Americkej psychologickej asociácie a Americkej asociácie pre párovú a rodinnú terapiu. Michael L. Emmons, Ph.D., je psychológ v súkromnej praxi a konzultant edukačných, vládnych a obchodných organizácií.

Vypredané: 
25