Neverte tomu!

Dvaja psychológovia a psychiater si posvietili na štyridsať bežných chybných presvedčení, ktoré môžu viesť k depresii, úzkosti a pocitom viny.

Kategória: 
Knihy
Zameranie: 
psychológia
Väzba: 
brožovaná väzba
Počet strán: 
140
ISBN: 
978-80-88952-48-0
Šírka: 
200
Výška: 
210
9.46€

Prestaňte robiť tie isté hlúpe chyby! Dvaja psychológovia a psychiater si posvietili na štyridsať bežných chybných presvedčení, ktoré môžu viesť k depresii, úzkosti a pocitom viny. Neverte tomu! nielen rúca niektoré z najdeštruktívnejších mýtov západnej kultúry ? ale poskytuje aj antidotá, t.j. protijedy. ?...prečítajte si to, prosím!? Harold H. Bloomfi eld, M.D.

"Kultivovane, ale dôrazne stína hlavu mnohým bežným toxickým myšlienkam našich čias a obdivuhodne podporuje stále výnimočnú ľudskú kvalitu, pevné nezávislé myslenie. Táto kniha proklamuje jasne a výstižne: Nebuďte naivní! Myslite za seba!" Albert Ellis, PhD., predseda Inštitútu racionálno-emotívnej terapie, New York City

Arnold A. Lazarus, PhD., medzinárodne uznávaný psychológ a psychoterapeut, vyučuje na Univerzite Rutgers v New Jersey na sekcii Aplikovanej a profesionálnej psychológie, kde má postavenie uznávaného profesora. Nedávno dostal od Psychoterapeutickej divízie Americkej psychologickej Asociácie vynikajúce ocenenie.

Cliff ord N. Lazarus, PhD., spoluriaditeľ biomedicínskeho výskumu v Princetone, P.A., zariadenia, ktoré sa venuje hodnoteniu novej generácie psychiatrických liekov. Je licencovaným klinickým psychológom, v privátnej praxi sa na čiastočný úväzok venuje psychoterapii a neuropsychologickému testovaniu.

Allen Fay, M.D., je psychiater v privátnej praxi v New York City a člen Fakulty v Mount Sinai School of Medicine, City University v New York City. Dr.Fay je členom Amerického Výboru pre psychiatriu a neurológiu.

Vypredané: 
63